2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nabíjecích stanic a bateriového úložiště
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 11 kusů nabíjecích stanic pro elektromobily o výkonu 400 kW a dodávka a instalace bateriového úložiště o celkové kapacitě 4,8 MWh, včetně veškerého příslušenství nezbytného pro jejich řádné zprovoznění. Součástí plnění je rovněž doprava na místo plnění, předání veškeré technické dokumentace (atestů, certifikátů, návodů k použití) a poskytnutí odborného dohledu nad montáží a uvedením zařízení do provozu prováděnými třetí osobou v rozsahu stanoveném zadávací dokumentací. Technické požadavky na nabízená zařízení jsou specifikovány v technické specifikaci – příloze zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ 202501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31158100 Batterieladegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31434000 Lithiumakkumulatoren, 31440000 Batterien, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001