See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveringen van maaltijden aan WZC Ter Vest
Beschreibung: Leveringen van maaltijden aan WZC Ter Vest
Interne Kennung: PPP057-3345/6103/2026-031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-031_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP057-3345/6103/2026-031
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15894200 Bereide maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-031_1