2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków obrębów Międzybrodzie Kobiernickie [241702_2.0002] i Międzybrodzie Lipnickie [241702_2.0003] w jednostce ewidencyjnej Czernichów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia będzie wykonanie przez Wykonawcę opracowania mającego na celu dokonanie aktualizacji ewidencji gruntów i budynków obrębów Międzybrodzie Kobiernickie [241702_2.0002] i Międzybrodzie Lipnickie [241702_2.0003] w jednostce ewidencyjnej Czernichów. 2. W ujęciu ogólnym, w zakresie wskazanym w Warunkach Technicznych, w ramach zamówienia należy wykonać następujące prace/zadania: 1) pozyskanie i analiza danych i materiałów z PODGiK; 2) pozyskanie i analiza danych i materiałów spoza PODGiK; 3) weryfikacja i pomiar sytuacyjny konturów budynków; 4) kalibracja rastrów map analogowych i ich ponowny pomiar kartometryczny; 5) przeprowadzenie ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych; 6) aktualizacja użytków gruntowych na terenach zabudowanych i zurbanizowanych; 7) skompletowanie operatu technicznego z całości prac; 8) wprowadzenie wyników prac do BDPZGiK; 9) wykonanie działań harmonizujących; 10) przygotowanie zawiadomień o dokonanych zmianach w EGiB; 11) przesłanie zawiadomień za pośrednictwem operatora pocztowego. 3. Szczegółowy zakres prac został określony w Warunkach Technicznych wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ, zaś sposób wykonania zamówienia reguluje Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Zamawiający nie wskazuje czynności w zakresie realizacji zamówienia, które będą wykonywane przez osoby zatrudniane przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy.
Interne Kennung: ZZP.272.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 71354300 Katastervermessung, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0001