2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Ouder-Amstel
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Ouder-Amstel. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • Onkruidbeheersing in beplantingsvakken en bloembakken • Het snoeien van randen van beplanting langs verharding of gazon • Het verwijderen van grof en fijn zwerfvuil uit beplantingsvakken en gazons • Het knippen van hagen • Maaien van gazons Zie bestek voor de volledige opdrachtomschrijving De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Ouder-Amstel. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen.
Interne Kennung: DUO OA 202601 PRJ-2600079
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).