2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robota budowlana pn.: „Przebudowa budynku dla potrzeb opracowania produktu leczniczego opartego o modyfikowane genetycznie limfocyty T”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia na roboty budowlane zgodnie z dokumentacją techniczną w podziale na 2 Części (etapy).
Interne Kennung: ZP.272.15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214600 Bauarbeiten für Forschungsgebäude, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa budynku dla potrzeb opracowania produktu leczniczego opartego o modyfikowane genetycznie limfocyty T
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia na roboty budowlane zgodnie z dokumentacją techniczną w podziale na 2 Części (etapy). Część 1 (etap I)
Interne Kennung: ZP.272.15/2026-Część 1 (etap I)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214600 Bauarbeiten für Forschungsgebäude, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia na roboty budowlane zgodnie z dokumentacją techniczną w podziale na 2 Części (etapy). Część 2 (etap II)
Interne Kennung: ZP.272.15/2026-Część 2 (etap II)