2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Warme Dranken Voorziening
Beschreibung: Scope De volgende artikelen zijn onderdeel van de aanbesteding: Plaatsen van selfservice automaten voor uitgifte warme dranken op de locaties van het Alfa-college Leveren van de ingrediënten voor de warme drankenautomaten gedurende de overeenkomst Buiten scope: Koffie en thee voor vergader- en overlegruimten en onderwijsspecifieke ruimten (wordt uitgegeven via schoolrestaurant) Koffie automaten die onderdeel zijn van de catering en koffie automaten die door het onderwijs gebruikt worden. Locaties In totaal beschikt het Alfa-college over 11 locaties. Op 9 locaties staan automaten voor uitgifte warme dranken. Het aantal locaties waar automaten voor uitgifte warme dranken staan kan aan verandering onderhevig zijn. Raamovereenkomst De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 5 jaar met een optie op verlenging voor de duur van maximaal twee (2) jaar. De overeenkomst gaat in op 1 september 2025. Alfa-college kiest voor een overeenkomst van in totaal 7 jaar. De keuze hiervoor is gebaseerd op de levensduur van de automaten. Opdrachtwaarde De omzet van de warme dranken bedraagt gemiddeld (gemiddelde 2021-2023) € 110.000,- (excl. BTW) op jaarbasis. Dit betreft een indicatie op basis van de historie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. De komende jaren wordt een vergelijkbare afname van consumpties verwacht. Gunning van de opdracht is op basis van de economisch meest voordelige inschrijving.
Interne Kennung: T93923
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000