2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup skrzynek (transporterów) kolor zielony z nadrukiem na 6 szt. do butelek 0,7l i 1,0l.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa skrzynek kolor zielony z nadrukiem na 6 szt. do butelek 0,7l i 1,0l. 1) Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę skrzynek na butelki o parametrach technicznych wskazanych w SWZ.
Interne Kennung: AZ.291.85.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Trybem udzielenia zamówienia jest przetarg nieograniczony, o którym mowa w art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39226100 Flaschenbehältnisse
5. Los
Los: LOT-0001