2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Audyty dostawców usług, audyty sprawdzające oraz doraźne audyty usług rozwojowych w ramach zapewniania wysokiej jakości usług świadczonych za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia będzie przeprowadzenie w latach 2026-27 120 audytów Dostawców Usług / audytów sprawdzających (Części 1-5; 60 audytów w 2026 r. i 60 audytów w 2027 r.) oraz 60 doraźnych audytów usług rozwojowych (Część 6; 30 audytów w 2026 r. i 30 audytów w 2027 r.) w ramach zapewniania wysokiej jakości usług świadczonych za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych. 2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach 6 części: 1) W części „1” zamówienia 18 audytów Dostawców Usług (9 w 2026 r. i 9 w 2027 r.) w obszarze nr 1 (województwo: kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie); 2) W części „2” zamówienia 22 audytów Dostawców Usług (11 w 2026 r. i 11 w 2027 r.) w obszarze nr 2 (województwo: lubelskie, mazowieckie); 3) W części „3” zamówienia 28 audytów Dostawców Usług (14 w 2026 r. i 14 w 2027 r.) w obszarze nr 3 (województwo: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie); 4) W części „4” zamówienia 26 audytów Dostawców Usług (13 w 2026 r. i 13 w 2027 r.) obszarze nr 4 (województwo: łódzkie, opolskie, śląskie); 5) W części „5” zamówienia 26 audytów Dostawców Usług (13 w 2026 r. i 13 w 2027 r.) w obszarze nr 5 (województwo: dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie). 6) W części „6” zamówienia 60 doraźnych audytów usług rozwojowych (30 w 2026 r. i 30 w 2027 r.) na terenie całego kraju. 3. Zamawiający w ramach realizacji zamówienia przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. uPzp. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji jednorazowo lub wielokrotnie poprzez zlecenie Wykonawcom w maksymalnej liczbie 60 audytów Dostawców Usług / audytów sprawdzających (Części 1: 9 audytów; Część 2: 11 audytów; Część 3: 14 audytów; Część 4: 13 audytów; Część 5: 13 audytów) oraz 50 doraźnych audytów usług rozwojowych (Część 6: 50 audytów). Zamawiający będzie miał możliwość skorzystania z prawa opcji do zakończenia obowiązywania umowy zawartej z danym Wykonawcą. Wykonawcy nie przysługuje prawo do jakichkolwiek roszczeń z tytułu nieprzeprowadzenia przez Zamawiającego audytów w maksymalnej liczbie. Wykonawcy będzie przysługiwać wypłata wynagrodzenia za rzeczywiście zrealizowaną i udokumentowaną liczbę audytów. 4. Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: p/66/DRU/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung, 79313000 Leistungsüberprüfung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: W części „1” zamówienia 18 audytów Dostawców Usług (9 w 2026 r. i 9 w 2027 r.) w obszarze nr 1 (województwo: kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie);
Beschreibung: W części „1” zamówienia 18 audytów Dostawców Usług (9 w 2026 r. i 9 w 2027 r.) w obszarze nr 1 (województwo: kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie);
Interne Kennung: p/66/DRU/2025 część I
Los: LOT-0002
Titel: W części „2” zamówienia 22 audytów Dostawców Usług (11 w 2026 r. i 11 w 2027 r.) w obszarze nr 2 (województwo: lubelskie, mazowieckie);
Beschreibung: W części „2” zamówienia 22 audytów Dostawców Usług (11 w 2026 r. i 11 w 2027 r.) w obszarze nr 2 (województwo: lubelskie, mazowieckie);
Interne Kennung: p/66/DRU/2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: W części „3” zamówienia 28 audytów Dostawców Usług (14 w 2026 r. i 14 w 2027 r.) w obszarze nr 3 (województwo: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie);
Beschreibung: W części „3” zamówienia 28 audytów Dostawców Usług (14 w 2026 r. i 14 w 2027 r.) w obszarze nr 3 (województwo: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie);
Interne Kennung: p/66/DRU/2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: W części „4” zamówienia 26 audytów Dostawców Usług (13 w 2026 r. i 13 w 2027 r.) obszarze nr 4 (województwo: łódzkie, opolskie, śląskie);
Beschreibung: W części „4” zamówienia 26 audytów Dostawców Usług (13 w 2026 r. i 13 w 2027 r.) obszarze nr 4 (województwo: łódzkie, opolskie, śląskie);
Interne Kennung: p/66/DRU/2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: W części „5” zamówienia 26 audytów Dostawców Usług (13 w 2026 r. i 13 w 2027 r.) w obszarze nr 5 (województwo: dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie).
Beschreibung: W części „5” zamówienia 26 audytów Dostawców Usług (13 w 2026 r. i 13 w 2027 r.) w obszarze nr 5 (województwo: dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie).
Interne Kennung: p/66/DRU/2025 część 5
Los: LOT-0006
Titel: W części „6” zamówienia 60 doraźnych audytów usług rozwojowych (30 w 2026 r. i 30 w 2027 r.) na terenie całego kraju.
Beschreibung: W części „6” zamówienia 60 doraźnych audytów usług rozwojowych (30 w 2026 r. i 30 w 2027 r.) na terenie całego kraju.
Interne Kennung: p/66/DRU/2025 część 6