2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ładowarki kołowej jednonaczyniowej do Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie koło Grudziądza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ładowarki kołowej jednonaczyniowej do Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie koło Grudziądza.
Vorherige Bekanntmachung: 206010-2025
Interne Kennung: ZP2/2025/PN/BLZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ładowarki kołowej jednonaczyniowej do Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie koło Grudziądza. Ładowarka powinna być przystosowana do ciągłej pracy w warunkach wilgotności powietrza bliskiej 100%, przy temp. ok. 40o C do -25o C, ograniczonej widoczności przez bardzo silne (poniżej 10 m) zamglenie. 1) Wymagania podstawowe: a) całkowita masa własna w granicach 20 - 24 t; b) minimalny prześwit 420 mm; c) automatyczne centralne smarowanie wszystkich punktów smarnych; d) udźwig min. 11 t; e) obciążenie wywracające przy zgiętym przegubie min. 8,0 t; f) promień zawracania po krawędzi zewnętrznej opony max. 6 700 mm; g) szybkozłącze hydrauliczne kompatybilne z posiadanym przez Kupującego osprzętem – typ VAB; h) dodatkowa trzecia funkcja hydrauliki wyprowadzona na ramieniu ładowarki; i) opony bezdętkowe twarde odporne na ścieranie klasy L5, rozmiar 23.5 R25; j) wysokość wysypu mierzona od sworznia min. 4 500 mm; k) z tyłu maszyny zaczep ze sworzniem; l) sygnał dźwiękowy cofania; m) błotniki przednie i tylne równe rozmiarowi opon; n) zbiornik paliwa min. 260 l; o) układ amortyzacji wysięgnika; p) główne podzespoły napędowe wyprodukowane przez producenta maszyny (m.in. silnik, mosty, skrzynia biegów); q) elektrycznie podnoszona pokrywa silnika Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Specyfikacji warunków zamówienia