2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na podporu a rozvoj APV pro Vymáhání pohledávek - 2022+
Beschreibung: zajištění podpory a rozvoje aplikačního programového vybavení pro vymáhání pohledávek
Interne Kennung: MPSV - SML/2025/00129 (pův. ČSSZ - 19/2022-53-56)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001