2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking Rijksbrede Restafvalstroom
Beschreibung: Aanbestedende dienst wil, mede namens de Deelnemende diensten, een Overeenkomst sluiten met één marktpartij voor perceel 1 (Restafvalstroom ‘Fijn’) en één marktpartij voor perceel 2 (Restafvalstroom ‘Grof’). De ambitie is om de aangeboden restafvalstromen conform de afvalhiërarchie zo hoogwaardig mogelijk te verwerken, met nadruk op terugwinning van grondstoffen, recycling en andere nuttige toepassingen. Voor reststromen waarvoor dit niet mogelijk is, wordt ingezet op energieterugwinning. De totale hoeveelheid aan te leveren restafval is variabel en kan vooraf niet exact worden vastgesteld. Voor de maximale contractperiode van 4 jaar hanteert de Aanbestedende dienst een geraamde opdrachtomvang van: • Perceel 1 Restafvalstroom ‘Fijn’: 49.000.000 kg • Perceel 2 Restafvalstroom ‘Grof’: 21.000.000 kg Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 202502029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fijn Restafval
Beschreibung: Verwerking Fijn Restafval raming 12.250.000 kg per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst is voornemens om per perceel over te gaan tot het sluiten van een dienstverleningsovereenkomst met een looptijd van 2 jaar en 3 maanden met een, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, optie tot verlenging van 2 x 1 jaar. De maximale totale duur van de overeenkomst komt daarbij op 4 jaar en 3 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Verwerking Grof Restafval
Beschreibung: Verwerking van Grof Restafval Raming 5.250.000 kg per jaar
Interne Kennung: 2