2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie ewaluacji wdrożenia w szkołach ponadpodstawowych metody wsparcia rówieśniczego z uwzględnieniem dobrostanu uczniów - realizacja jakościowych badań terenowych zgodnie z opracowaną metodologią peer support
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu ewaluacji wdrożenia w szkołach ponadpodstawowych metody wsparcia rówieśniczego z uwzględnieniem dobrostanu uczniów - realizacja jakościowych badań terenowych zgodnie z opracowaną metodologią peer support. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Projektowanych postanowienia umowy (PPU) wraz z załącznikami (w tym w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”) stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-WZP.2630.5.2026.KD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001