See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, levering en installatie van een Spectrale Fluorescence-Activated Cell Sorting uitgerust met drie lasers en gecombineerd met real-time cell imaging
Beschreibung: Het toestel dient spectrale flow sorting te combineren met real-time beeldvorming tijdens het sorteren en analyseren. Dit laat toe om cel populaties ruimtelijk te visualiseren en cel morfologieën visueel te bevestigen tijdens de analyse en cel sortering waardoor de gating en sorting strategie kan bijgesteld worden op basis van de visuele informatie. Volgende zaken zijn minstens inbegrepen in het aangeboden voorstel: - Levering, installatie en in dienststelling van het toestel - Computer bundel, inclusief software and 32inch scherm - Instrument tafel - Aerosol management - Temperatuurscontrole - Een optioneel onderhoudscontract - Dedicated consumables en reagentia - Training van 3 personen m.b.t. het gebruik van het toestel - Training antibody panel design voor spectrale flow analyse Deze opdracht betreft een éénmalige aankoop inclusief (optioneel) de bijhorende onderhouds- en servicetaken alsook de toestel specifieke consumables gedurende de levensduur van het toestel. De contractuele voorwaarden (o.a. betreffende de aangeboden servicelevels, leveringsvoorwaarden, prijsherzieningen, …) blijven geldig zolang het toestel in dienst is.
Interne Kennung: PPP01G-3414/6045/26OZB044
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26OZB044_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De aanbestedende overheid is op geen enkel moment verplicht om over te gaan tot bestelling van een aangeboden optie. Indien m.a.w. de optie een onderhoudscontract betreft, heeft de aanbestedende overheid de keuze om al dan niet een onderhoudscontract aan te gaan. Dit geldt zowel voor preventieve als omniumcontracten.)