37914-2026 - Wettbewerb
Polen – Chromatografen – Dostawa aparatury naukowo-badawczej w ramach projektu „ Lubelskie Laboratorium Biostymulatorów i Bioprotektantów” dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 6 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo-badawczej w ramach projektu „ Lubelskie Laboratorium Biostymulatorów i Bioprotektantów” dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 6 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo-badawczej w ramach projektu „ Lubelskie Laboratorium Biostymulatorów i Bioprotektantów” dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 6 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 6 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: EZ-p.26.17.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Zestaw do analizy celowanej i niecelowanej, Chromatograf Preparatywny, Chromatograf Gazowy GC-MS/MS.
Beschreibung: Zestaw do analizy celowanej i niecelowanej, Chromatograf Preparatywny, Chromatograf Gazowy GC-MS/MS, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Ekstraktor nadkrytyczny CO2 .
Beschreibung: Ekstraktor nadkrytyczny CO2 , zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Goniometr wraz z oprogramowaniem i oprzyrządowaniem.
Beschreibung: Część 3 – Goniometr wraz z oprogramowaniem i oprzyrządowaniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Reometr oscylacyjny, wirówka, koncentrator próżniowy, wyparka próżniowa, cooler do wyparki.
Beschreibung: Część 4 – Reometr oscylacyjny, wirówka, koncentrator próżniowy, wyparka próżniowa, cooler do wyparki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Spektrofotometr rentgenowski XRF.
Beschreibung: Część 5 – Spektrofotometr rentgenowski XRF, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Ekstraktor ASE.
Beschreibung: Część 6 – Ekstraktor ASE, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6