2. Verfahren
Verfahren
Titel: PřF/UPOL - Pěstební komora pro pěstování rostlin v infekčních podmínkách
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu pěstební komory pro pěstování rostlin v in vitro systémech a v nádobách se substrátem. Komora bude sloužit k pěstování rostlin v podmínkách patogenního stresu a musí se vyznačovat vysokou homogenitou vnitřního prostředí, tedy homogenitou osvětlení, teploty, vlhkosti, prouděním vzduchu. Pro optimální růst rostlin se požaduje osvětlení pomocí regulovatelných LED modulů s vysokou intenzitou. Pro každou pěstební polici je zapotřebí samostatně regulovatelné osvětlení, s vysokou homogenitou distribuce světla v prostoru police. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena níže viz čl. 2 odst. 2.2 Dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31730000 Elektrotechnische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu pěstební komory pro pěstování rostlin v in vitro systémech a v nádobách se substrátem. Komora bude sloužit k pěstování rostlin v podmínkách patogenního stresu a musí se vyznačovat vysokou homogenitou vnitřního prostředí, tedy homogenitou osvětlení, teploty, vlhkosti, prouděním vzduchu. Pro optimální růst rostlin se požaduje osvětlení pomocí regulovatelných LED modulů s vysokou intenzitou. Pro každou pěstební polici je zapotřebí samostatně regulovatelné osvětlení, s vysokou homogenitou distribuce světla v prostoru police. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena níže viz čl. 2 odst. 2.2 této Dokumentace.
Interne Kennung: PřF/UPOL - Pěstební komora pro pěstování rostlin v infekčních podmínkách