See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji SCCH i ITM do radiotelefonów TETRA marki MOTOROLA z serii MTM/MTP.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji SCCH i ITM do radiotelefonów TETRA marki MOTOROLA z serii MTM/MTP: Zadanie 1: Dostawa licencji odpowiadających za uruchomienie drugiego kanału kontrolnego (SCCH – Secondary Control Channel) objętych wsparciem producenta przez okres 24 miesięcy, dla 30 000 radiotelefonów TETRA marki Motorola z serii MTM/MTP; Zadanie 2: Dostawa licencji rozszerzających liczbę terminali w systemie zarządzania radiotelefonami iTM (INTEGRATED TERMINAL MANAGEMENT) objętych wsparciem producenta przez okres 24 miesięcy, dla 30 000 radiotelefonów TETRA marki Motorola z serii MTM/MTP. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 254958-2025
Interne Kennung: 39/BŁiI/25/AK/PMP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa licencji odpowiadających za uruchomienie drugiego kanału kontrolnego (SCCH – Secondary Control Channel) objętych wsparciem producenta przez okres 24 miesięcy, dla 30 000 radiotelefonów TETRA marki Motorola z serii MTM/MTP
Beschreibung: Dostawa licencji odpowiadających za uruchomienie drugiego kanału kontrolnego (SCCH – Secondary Control Channel) objętych wsparciem producenta przez okres 24 miesięcy, dla 30 000 radiotelefonów TETRA marki Motorola z serii MTM/MTP. Szczegółowy opis zawiera Załącznik 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawa licencji rozszerzających liczbę terminali w systemie zarządzania radiotelefonami iTM (INTEGRATED TERMINAL MANAGEMENT) objętych wsparciem producenta przez okres 24 miesięcy, dla 30 000 radiotelefonów TETRA marki Motorola z serii MTM/MTP.
Beschreibung: Dostawa licencji rozszerzających liczbę terminali w systemie zarządzania radiotelefonami iTM (INTEGRATED TERMINAL MANAGEMENT) objętych wsparciem producenta przez okres 24 miesięcy, dla 30 000 radiotelefonów TETRA marki Motorola z serii MTM/MTP. Szczegółowy opis zawiera Załącznik 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2