37921-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – WYWÓZ NIECZYSTOŚCI KOMUNALNYCH STAŁYCH ORAZ PŁYNNYCH W REJONIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 17 WOG W KOSZALINIE W 2026 R. (3 ZADANIA).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWYWÓZ NIECZYSTOŚCI KOMUNALNYCH STAŁYCH ORAZ PŁYNNYCH W REJONIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 17 WOG W KOSZALINIE W 2026 R. (3 ZADANIA).
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usług polegających na wywozie nieczystości komunalnych stałych oraz płynnych w rejonie odpowiedzialności 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie : - Zadanie I- Część nr 1 Grupa Zabezpieczenia Koszalin - Zadanie II - Część nr 2 Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg - Zadanie III - Część nr 3 Grupa Zabezpieczenia Darłowo Zamówienie podstawowe: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wywozie nieczystości komunalnych stałych oraz płynnych w rejonie odpowiedzialności 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie. Opcja: W sytuacji zrealizowania wartości umowy podstawowego zamówienia dla: części nr 1 Grupa Zabezpieczenia Koszalin, części nr 2 Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg, części nr 3 Grupa Zabezpieczenia Darłowo przed terminem zakończenia trwania umowy powstaną okoliczności umożliwiające skorzystanie z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung677127-2025
Interne Kennung6/WOG/UE/U/Infrastr./25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie I- Część nr 1 Grupa Zabezpieczenia Koszalin
Beschreibung1) CZĘŚĆ I – GRUPA ZABEZPIECZENIA KOSZALIN: a) odpady stałe z miejscowości i obiektów: - Koszalin - Jednostka Wojskowa, ul. 4-go Marca 3, - CSSP Koszalin ul. Wojska Polskiego 66, - gmina Bobolice - Darżewo - gmina Manowo - Kretomino - gmina Świeszyno – Zegrze Pomorskie - gmina Sianów - Łazy Punkt Obserwacyjny -17; b) nieczystości płynne z miejscowości i obiektów: - Koszalin - JW. ul. 4 - go Marca 3, - gmina Sianów - Łazy Punkt Obserwacyjny -17; - gmina Świeszyno – Zegrze Pomorskie
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen