379215-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH REFUNDOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH REFUNDOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWĘ PRODUKTÓW LECZNICZYCH REFUNDOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH Przez sukcesywną dostawę produktów farmaceutycznych Zamawiający rozumie cykliczną dostawę produktów farmaceutycznych w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 10 pakietów (części) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określonych w załącznikach nr 3 i 3a do SWZ Zamawiający w załączniku nr 3 wymaga podania przez Wykonawcę nazwy handlowej leku, kodu EAN oraz producenta oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu Zamówienia. Wykonawca może składać ofertę na poszczególne pakiety, przy czym dany pakiet musi być oferowany w całości, brak którejkolwiek pozycji spowoduje odrzucenie oferty jako niekompletnej. Każdy z Pakietów będzie oceniany osobno, co oznacza, iż postępowanie przetargowe na każdy Pakiet może być rozstrzygnięty na korzyść innego Wykonawcy. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta będzie spełniała wymagania określone w SWZ oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą tj. otrzyma największą ilość punktów w oparciu o podane kryteria oceny, a jej wybór zostanie zatwierdzony przez Dyrektora SPZOZ w Międzychodzie. Każdorazowa dostawa przedmiotu zamówienia realizowana będzie przez Wykonawcę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 14:30 do Apteki Szpitalnej w terminie realizacji – zaoferowanym w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 - licząc od dnia otrzymania faksem pisemnego zamówienia. Dostawy w tzw. trybie przyśpieszonym: do 24 godzin od dnia otrzymania faksem/drogą elektroniczną pisemnego zamówienia w trybie pilnym (tj. w dniach od poniedziałku do piątku, w przypadku złożenia zamówienia w trybie pilnym w piątek do godziny 14:00 dostawa będzie wykonana w najbliższy poniedziałek do godziny 9:00 rano). Dostawy w trybie tzw. „na cito”: Zamawiający zastrzega sobie prawo do maksymalnie 5 w roku dostaw interwencyjnych o niezwłocznym czasie reakcji, w których dostawa nastąpi do czasu reakcji maksymalnie 6 godzin od otrzymania faksem/drogą elektroniczną pisemnego zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1
Optionen
Beschreibung der Optionen12. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 20% wartości zamówienia „(prawo opcji może objąć każdy z rodzajów asortymentu będącego przedmiotem zamówienia). Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. 13. Prawo opcji oznacza, że Zamawiający na pewno zakupi podstawowy zakres przedmiotu zamówienia, na podstawie ceny podstawowego zakresu przedmiotu zamówienia określonej w ofercie wykonawcy stanowiącej załącznik do umowy, zaś asortyment objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; b) wykaz asortymentu objętego prawem opcji oraz ceny jednostkowe brutto określa załącznik nr 2 do niniejszej umowy; c) zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem. 14. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 15. Warunkiem uruchomiania prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. 16. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 17. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6
LosLOT-0007
TitelPAKIET 7
LosLOT-0008
TitelPAKIET 8
LosLOT-0009
TitelPAKIET 9
LosLOT-0010
TitelPAKIET 10