2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding beheer en exploitatie binnensportaccommodaties Venray
Beschreibung: Deze concessieopdracht heeft betrekking op het risicodragend beheren en exploiteren van binnensportaccommodaties te gemeente Venray voor de periode van 6 jaar met eenmaal een verlengingstermijn van 6 jaar. De verwachte ingangsdatum van de eerste contractperiode is 1 januari 2027. 6 + 6 jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De uitgifte van deze concessie voor diensten vindt plaats in overeenstemming met de in juli 2016 gewijzigde aanbestedingswet 2012. Het voornemen is, na beoordeling van de inschrijvingen, aan één inschrijver de opdracht te gunnen. Openbare procedure op basis van prijs-kwaliteit
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanbesteding beheer en exploitatie. 6 + 6 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eenmalige verlenging van de huur- en exploitatieovereenkomst