See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v objektech Státního oblastního archivu v Plzni
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektech Státního oblastního archivu v Plzni, a to jak v prostorách administrativních, tak v prostorách sloužících k uložení dokumentů (depozitáře).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Úklidové služby v objektu Státního okresního archivu Plzeň - sever se sídlem v Plasích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního okresního archivu Plzeň - sever se sídlem v Plasích.
Interne Kennung: Část 8 - SOkA Plzeň - sever se sídlem v Plasích
Los: LOT-0008
Titel: Úklidové služby v objektu Státního okresního archivu Klatovy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního okresního archivu Klatovy.
Interne Kennung: Část 6 - SOkA Klatovy
Los: LOT-0007
Titel: Úklidové služby v objektu Státního okresního archivu Karlovy Vary
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního okresního archivu Karlovy Vary.
Interne Kennung: Část 5 - SOkA Karlovy Vary
Los: LOT-0006
Titel: Úklidové služby v objektech Státního okresního archivu Cheb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektech Státního okresního archivu Cheb
Interne Kennung: Část 4 - SOkA Cheb
Los: LOT-0005
Titel: Úklidové služby v objektech Státního okresního archivu Domažlice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektech Státního okresního archivu Domažlice
Interne Kennung: Část 3 - SOkA Domažlice
Los: LOT-0009
Titel: Úklidové služby v objektu Státního okresního archivu Plzeň - jih se sídlem v Blovicích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního okresního archivu Plzeň - jih se sídlem v Blovicích.
Interne Kennung: Část 7 - SOkA Plzeň - jih se sídlem v Blovicích
Los: LOT-0004
Titel: Úklidové služby v objektech Státního oblastního archivu v Plzni - část 2 pracoviště SOA v Plzni, pracoviště Klášter u Nepomuka
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního oblastního archivu v Plzni, pracoviště Klášter u Nepomuka, Klášter č. p. 101, 335 01 Klášter
Interne Kennung: Část 2 - SOA v Plzni, pracoviště Klášter u Nepomuka
Los: LOT-0013
Titel: Úklidové služby v objektu Státního okresního archivu Tachov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního okresního archivu Tachov
Interne Kennung: Část 11 - SOkA Tachov
Los: LOT-0011
Titel: Úklidové služby v objektech Státního okresního archivu Rokycany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektech Státního okresního archivu Rokycany
Interne Kennung: Část 9 - SOkA Rokycany
Los: LOT-0001
Titel: Úklidové služby v objektech Státního oblastního archivu v Plzni - část 1 pracoviště SOA v Plzni, 2. oddělení ekonomicko - správní a ICT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního oblastního archivu v Plzni, pracoviště 2. oddělení ekonomicko - správní a ICT, na adrese Kardinála Berana 20, Plzeň.
Interne Kennung: Část 1 - SOA v Plzni, 2. oddělení ekonomicko - správní a ICT
Los: LOT-0012
Titel: Úklidové služby v objektu Státního okresního archivu Sokolov se sídlem v Jindřichovicích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění běžného, pravidelného úklidu (denního, týdenního, měsíčního) ale i mimořádného úklidu v objektu Státního okresního archivu Sokolov se sídlem v Jindřichovicích
Interne Kennung: Část 10 - SOkA Sokolov