2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rooien en planten bomen
Beschreibung: De opdracht betreft het rooien en het aanplanten van bomen, hierbij horen onder andere de volgende werkzaamheden: onderzoek doen en voorstel maken m.b.t. groeiplaatsen, verwijderen van bomen en stobben, uitvoeren van groeiplaatsverbeteringen, planten van bomen en nazorg van de bomen. 2400000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211300 Rodung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging raamovereenkomst