379387-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – Materiały opatrunkowe na okres 12 miesięcy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMateriały opatrunkowe na okres 12 miesięcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są „Materiały opatrunkowe na okres 12 miesięcy”. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33.14.11.10-4 – opatrunki. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych (9 - zadań), zgodnie z Zał. nr 2 do SWZ stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający nie określa liczby zadań, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalnej liczby zadań, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne KennungDZP/46/2026/BT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9
Interne KennungZadanie nr 9