See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting OP KOP - Chromebooks
Beschreibung: Het betreft hier een levering van Chromebooks ten behoeve van Stichting OP KOP. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Chromebooks.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000