See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie uitbaten cultuurcafé bij CC Belgica
Beschreibung: Stad Dendermonde is op zoek naar een dynamische en enthousiaste horeca-uitbater voor het cultuurcafé van Cultuurhuis Belgica, gelegen aan de Kerkstraat 24 in Dendermonde.
Interne Kennung: 20250212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20250212 - 1
Interne Kennung: 1