379433-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa nośnika kontenerowego z przyczepą dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nośnika kontenerowego z przyczepą dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest jeden nośnik kontenerowy z przyczepą. Pojazd musi być fabrycznie nowy, (Zamawiający dopuszcza rok produkcji podwozia 2025, silnik i podwozie z kabiną jednomodułową pochodzące od tego samego producenta). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ SPT.2370.10.2025.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji