2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti kuchyně Školní jídelny Hradec Králové – stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení díla spočívající ve stavebních úpravách stavby stávajícího objektu pro přípravu jídel a stravování v rozsahu a specifikaci dané projektovou dokumentací ve stupni pro provádění stavby (dále i DPS) zpracované společností ARAGON ELL, s.r.o., IČO 28820525, se sídlem Heřmanice 126, 509 01 Nová Paka, na adrese Hradecká 1219, 500 03 Hradec Králové z důvodu úspory energií tak, aby byla splněna minimální úspora 30 % spotřeby energie z neobnovitelných zdrojů oproti původnímu stavu na řešeném technologickém uzlu. Po dokončení prací proběhne kolaudační řízení, které zajišťuje zhotovitel stavebních prací. Všechny výše uvedené práce budou provedeny v souladu s podmínkami zadavatele, v souladu s vypracovanou projektovou dokumentaci a dalšími podmínkami v rozsahu dle zadávacích podmínek veřejné zakázky a smlouvy o dílo. Předmětem veřejné zakázky je také zajištění prostředků povinné publicity. Dodavatel bere na vědomí, že součástí veřejné zakázky na stavební práce není dodávka gastrotechnologie včetně souvisejících služeb, která je předmětem jiné veřejné zakázky.
Interne Kennung: CIRI/2025/109
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001