See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionale aanbesteding 'Levering van RVV-borden c.a.'
Beschreibung: Het leveren van RVV-verkeersborden met toebehoren via een raamovereenkomst aan de gemeenten Bernheze, Boekel, Boxtel, Maashorst, Meierijstad, Oss en Sint-Michielsgestel Op basis van langjarige ervaring wordt een totale jaaromzet van circa 150.000 tot 200.000 euro verwacht.
Interne Kennung: 2024-4005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1 zie hoofdaankondiging
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging