379454-2026 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Dostawa i wdrożenie stacji wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych z podziałem na dwie części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie stacji wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych z podziałem na dwie części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie stacji wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych z podziałem na dwie części (nr sprawy 107/2026/CEZAR). Część 1: Zakres podstawowy – 5 stacji wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS) Zakres warunkowy (prawo opcji) – 2 stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS) Część 2: Zakres podstawowy – 3 stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS-GM) Zakres warunkowy (prawo opcji) – 3 stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS-GM)
Interne Kennung107/2026/CEZAR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38341000 Strahlenmessgeräte, 38940000 Kerntechnische Bewertungsinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i wdrożenie stacji PMS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie stacji wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych Część 1: Zakres podstawowy – 5 stacji wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS) Zakres warunkowy (prawo opcji) – 2 stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS)
Interne Kennung107/2026/CEZAR - Część I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość udzielenia jednego zamówienia dodatkowego (prawo opcji) na dostawę do 2 stacji (zakres warunkowy) - na zasadach określonych w Umowie. W przypadku skorzystania z prawa opcji postanowienia umowy stosuje się bezpośrednio do warunkowego zakresu zamówienia. Dostawa w ramach opcji nastąpi po cenach określonych w Ofercie Wykonawcy. Z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie. Zamawiający może wykonywać prawo opcji poprzez złożenie jednostronnego oświadczenia w formie pisemnej (zlecenie), najpóźniej do dnia 14.07. 2026 r. Stacje zostaną dostarczone i wdrożone do 150 dni od daty udzielenia zamówienia na daną stację – dla zakresu warunkowego.
LosLOT-0002
TitelDostawa i wdrożenie stacji PMS - GM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie stacji wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych Część 2: Zakres podstawowy – 3 stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS-GM) Zakres warunkowy (prawo opcji) – 3 stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych (PMS-GM)
Interne Kennung107/2026/CEZAR - Część II
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość udzielenia jednego zamówienia dodatkowego (prawo opcji) na dostawę do 3 stacji (zakres warunkowy) - na zasadach określonych w Umowie. W przypadku skorzystania z prawa opcji postanowienia umowy stosuje się bezpośrednio do warunkowego zakresu zamówienia. Dostawa w ramach opcji nastąpi po cenach określonych w Ofercie Wykonawcy. Z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie. Zamawiający może wykonywać prawo opcji poprzez złożenie jednostronnego oświadczenia w formie pisemnej (zlecenie), najpóźniej do dnia 14.07. 2026 r. Stacje zostaną dostarczone i wdrożone do 150 dni od daty udzielenia zamówienia na daną stację – dla zakresu warunkowego.