379530-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup zestawów komputerowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup zestawów komputerowych
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa 165 szt. zestawów komputerowych w skład których wchodzą następujące składowe: a. notebook z systemem operacyjnym, b. monitor, c. stacja dokująca, d. klawiatura+ mysz, e. podkładka pod mysz, f. pakiet oprogramowania biurowego MS OFFICE 2024 PL lub równoważny. 2) Wspólny Słownik Zamówień: Kod główny CPV: 30200000-1 Urządzenia komputerowe Kody dodatkowe CPV: 30213000-5 Komputery osobiste 30213100-6 Komputery przenośne 30231300-0 Monitory ekranowe 30237410-6 Myszka komputerowa 30237460-1 Klawiatury komputerowe 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 30237200-1 Akcesoria komputerowe 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4) Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji projektu „OPTYMALNIE -ALTERNATYWNIE - ELASTYCZNIE Wsparcie pracodawców z województwa kujawsko-pomorskiego we wprowadzaniu pracy zdalnej” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 (dalej: FEdKP) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa 165 szt. zestawów komputerowych w skład których wchodzą następujące składowe: a. notebook z systemem operacyjnym, b. monitor, c. stacja dokująca, d. klawiatura+ mysz, e. podkładka pod mysz, f. pakiet oprogramowania biurowego MS OFFICE 2024 PL lub równoważny. 2) Wspólny Słownik Zamówień: Kod główny CPV: 30200000-1 Urządzenia komputerowe Kody dodatkowe CPV: 30213000-5 Komputery osobiste 30213100-6 Komputery przenośne 30231300-0 Monitory ekranowe 30237410-6 Myszka komputerowa 30237460-1 Klawiatury komputerowe 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 30237200-1 Akcesoria komputerowe 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4) Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji projektu „OPTYMALNIE -ALTERNATYWNIE - ELASTYCZNIE Wsparcie pracodawców z województwa kujawsko-pomorskiego we wprowadzaniu pracy zdalnej” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 (dalej: FEdKP) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego Działania FEKP.08.06 Wsparcie w obszarze adaptacyjności Celu szczegółowego EFS+.CP4.D – Wspieranie dostosowania pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców do zmian, wspieranie aktywnego i zdrowego starzenia się oraz zdrowego i dobrze dostosowanego środowiska pracy, które uwzględnia zagrożenia dla zdrowia programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237200 Computerzubehör
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.