2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli tapicerowanych do internatu i kwater internatowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli tapicerowanych do internatu i kwater internatowych. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.71.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zakup i dostawa mebli tapicerowanych do internatu i kwater internatowych