See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht tot het verlenen van diensten van private bewaking en bijbehorende diensten
Beschreibung: Het Europacollege opent een aanbesteding voor private bewaking van haar gebouwen tijdens de nacht. De dienstverlening betreft een mobiele bewaking en controle van 16 gebouwen van het Europacollege, inclusief studentenresidenties, die gespreid liggen over de Brugse binnenstad, en de veiligheid te garanderen van het personeel van het Europacollege en haar 300 studenten, tijdens weekdagen, zaterdag en zondag, en feestdagen.
Interne Kennung: 20250428/FAC/BEWAKING
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20250428/FAC/BEWAKING - 1
Interne Kennung: 1