379603-2026 - Wettbewerb
Polen – Datenbankdienste – Rozbudowa Bazy- Polska Bibliografia Lekarska Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie w 2026 r. ZZP.ZP.411.67.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa Bazy- Polska Bibliografia Lekarska Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie w 2026 r. ZZP.ZP.411.67.2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozszerzenie funkcjonalności baz własnych GBL (Polska Bibliografia Lekarska, Katalog czasopism indeksowanych w PBL i Biogram) opartych na DSpace, pełniących rolę centralnego repozytorium Głównej Biblioteki Lekarskiej. Projekt obejmuje rozbudowę modelu danych i interfejsów, integrację z zewnętrznymi źródłami metadanych oraz mechanizmy raportowania i notyfikacji oraz dodatkowo zapewnienia 12-miesięcznego serwisu, wsparcia i utrzymania na powyższe funkcjonalności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Interne KennungZZP.ZP.411.67.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa Bazy- Polska Bibliografia Lekarska Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie w 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozszerzenie funkcjonalności baz własnych GBL (Polska Bibliografia Lekarska, Katalog czasopism indeksowanych w PBL i Biogram) opartych na DSpace, pełniących rolę centralnego repozytorium Głównej Biblioteki Lekarskiej. Projekt obejmuje rozbudowę modelu danych i interfejsów, integrację z zewnętrznymi źródłami metadanych oraz mechanizmy raportowania i notyfikacji oraz dodatkowo zapewnienia 12-miesięcznego serwisu, wsparcia i utrzymania na powyższe funkcjonalności.
Interne Kennung1