2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2025-0199 - Landaanwinning IJ-oeverpark
Beschreibung: AI 2025-0199 - Landaanwinning IJ-oeverpark Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het uitvoeren van sloopwerken; - het aanvullen, verwerken en vervoeren van grond; - het aanbrengen van een zink- en kraagstuk; - het aanbrengen van verticale drainage; - het aanbrengen van horizontale drainage - het aanbrengen van geocontainers; - het aanbrengen van Zand/grindworsten; - het aanbrengen van damwanden; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden
Interne Kennung: AI 2025-0199
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AI 2025-0199
Beschreibung: Landaanwinning IJ-oeverpark Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het uitvoeren van sloopwerken; - het aanvullen, verwerken en vervoeren van grond; - het aanbrengen van een zink- en kraagstuk; - het aanbrengen van verticale drainage; - het aanbrengen van horizontale drainage - het aanbrengen van geocontainers; - het aanbrengen van Zand/grindworsten; - het aanbrengen van damwanden; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden
Interne Kennung: 1