2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba objektu Domova U Anežky – Luštěnice - GASTRO VYBAVENÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž gastro vybavení do přístavby jídelny s kuchyní a společenských prostor.
Interne Kennung: P25V00001959
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která se týká technických parametrů dodávek, spočívající v dodání „technicky vyššího“ typu prvku oproti prvku, který byl předpokládán v technické specifikaci plnění a položkovém rozpočtu za splnění podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci.