2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur projectleider strategisch plan
Beschreibung: Dynamisch Aankoop Systeem Inhuur derden voor Tilburg University Onbepaald
Interne Kennung: TIU/ES03826
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Algemeen
Beschreibung: Advies en/of werkzaamheden op het gebied algemeen (interim) management en beleid, management ondersteuning, duurzaamheid, juridische aangelegenheden etc. en advies en/of werkzaamheden die niet vallen onder één van de andere percelen.
Interne Kennung: 7