37978-2025 - Ergebnis
Tschechien – Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse – Analýza současné praxe měření emisí a technických prohlídek vozidel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnalýza současné praxe měření emisí a technických prohlídek vozidel
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je analýza současné praxe měření emisí a technických prohlídek vozidel. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, zejména v její příloze č. 1- Specifikace díla.
Interne KennungVZ-35-150/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71620000 Analysen, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 71620000 Analysen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 72316000 Datenanalyse
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo opakovaně prodloužit dílčí termíny uvedené v harmonogramu v čl. III. návrhu smlouvy, tzn. i konečný termín dokončení plnění, a to z důvodů objektivních okolností, které zadavatel a dodavatel nemohli předvídat (např. vyšší moc, technologické, legislativní, přírodní či společenské změny atd.).