379789-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Wykonywanie usług konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. Usługi będą realizowane przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, na podstawie jednostkowych zleceń składanych przez Zamawiającego. Każde zlecenie określać będzie szczegółowy zakres usług, liczbę urządzeń objętych konserwacją oraz miejsce ich realizacji. Zakres pojedynczego zlecenia może obejmować zarówno konserwację jednego urządzenia, jak i większej liczby urządzeń. Zamawiający wymaga wykonania zleconych usług w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od daty otrzymania zlecenia. Więcej informacji znajduje się w pkt. 5.1. IDW SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 170658-2025
Interne Kennung: WIChiP/261-3/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. Usługi będą realizowane przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, na podstawie jednostkowych zleceń składanych przez Zamawiającego. Każde zlecenie określać będzie szczegółowy zakres usług, liczbę urządzeń objętych konserwacją oraz miejsce ich realizacji. Zakres pojedynczego zlecenia może obejmować zarówno konserwację jednego urządzenia, jak i większej liczby urządzeń. Zamawiający wymaga wykonania zleconych usług w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od daty otrzymania zlecenia. Więcej informacji znajduje się w punkcie 5.1 IDW SWZ.
Interne Kennung: konserwacie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5.4. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegającego na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o maksymalnie 30% wartości brutto umowy w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. 5.4.1. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w trakcie realizacji umowy podstawowej. 5.4.2. Uruchomienie prawa opcji następuje na podstawie jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego – „Oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji” – w ramach ustalonego limitu wartości opcji. 5.4.3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie po: 5.4.3.1. wyczerpaniu pełnej kwoty wynagrodzenia Wykonawcy wynikającej z umowy podstawowej, lub 5.4.3.2. wyczerpaniu kwoty wynagrodzenia w stopniu uniemożliwiającym pokrycie kosztów kolejnej usługi w ramach umowy podstawowej. 5.4.3.3. Prawo opcji nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy i jest realizowane zgodnie z warunkami przewidzianymi dla zamówienia podstawowego. 5.4.3.4. Szczegółowo warunki realizacji prawa opcji znajdują się w § 8 Istotnych Postanowieniach umowy zawartych w TOMie II SWZ.