2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor het leveren van 2 soorten tractoren
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 2 soorten tractoren. Het leveren van 2 soorten tractoren.
Interne Kennung: C1-2026018/C1-2026019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van een semi-smalspoor tractor. Het leveren van 1 semi-smalspoor tractor.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het leveren van een landbouwtractor met omkeerinrichting. Het leveren van 1 landbouwtractor met omkeerinrichting.
Interne Kennung: 2