See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van operationele leasing voertuigen
Beschreibung: De opdracht wordt uitgevoerd voor volgende entiteiten: Ferm Thuiszorg VZW, Ferm Huishoudhulp CV, Ferm Kinderopvang VZW, Ferm VZW, Mantelzorgnetwerk VZW, Steunpunt Groene Zorg VZW, Samen Ferm FV; verder SamenFerm Het totale wagenpark van SamenFerm telt op dit ogenblik ongeveer 178 wagens Organisatie Aantal Ferm 36 FH 10 FK 16 FT 100 Groene Zorg 1 Mantelzorgnetwerk 1 Samen Ferm 14 Eindtotaal 178 Looptijd operationele Leasing: 72 maanden = basisofferte
Interne Kennung: PPP0RE-178/5053/2025-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-003_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Inschrijvers dienen eveneens prijsopgave te doen voor een leaseperiode van 60 maanden. Dit is een vereiste opties. De prijs van de optie moet vermeld worden in de prijsinventaris (bijlage B bij dit bestek). Ook voor deze prijsopgave dienen alle opgegeven prijzen de volledige dienstverlening, zoals omschreven in het bestek: onderhoud, herstellingen, verzekering, pechverhelping, vervangvoertuig, administratiekosten, enz te omvatten Deze optie zal niet als basis dienen voor het gunningscriterium prijs. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om tijdens de uitvoering van de raamovereenkomst per opdracht te kiezen tussen de aangeboden looptijden, en gereken km per jaar, naargelang haar noden.)