379812-2025 - Vorankündigung
Tschechien – Bauarbeiten – Předběžná tržní konzultace „REKONSTRUKCE STŘEDOEVROPSKÉHO FÓRA OLOMOUC A REKONSTRUKCE BUDOVY MUZEA UMĚNÍ OLOMOUC“ – TECHNOLOGIE 3D TISKU
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Předběžná tržní konzultace „REKONSTRUKCE STŘEDOEVROPSKÉHO FÓRA OLOMOUC A REKONSTRUKCE BUDOVY MUZEA UMĚNÍ OLOMOUC“ – TECHNOLOGIE 3D TISKU
Beschreibung: Muzeum umění Olomouc si Vás tímto dovoluje oslovit a zdvořile požádat o účast na předběžné tržní konzultaci („Konzultace“), která bude vedena s cílem ověřit realizovatelnost navrhované části stavebního 3D tisku, připravit zadávací podmínky a rovněž informovat potenciální dodavatele o záměru Zadavatele zadat veřejnou zakázku na přístavbu Středoevropského fóra Olomouc a související rekonstrukci stávající budovy Muzea umění Olomouc („Veřejná zakázka“). Předmětem Veřejné zakázky bude výběr smluvního partnera pro uzavření smlouvy o dílo na realizaci stavebních prací dle projektové dokumentace. Stavební práce spočívají v přístavbě Středoevropského fóra Olomouc a související rekonstrukci stávající budovy Muzea umění Olomouc. Součástí zamýšleného projektu stavby Středoevropského fóra Olomouc je specifická část, která spočívá v realizaci části stavebních prací technologií 3D tisku. Zadavatel v rámci Konzultace předpokládá konzultace zejména s dodavateli zabývajícími se technologií stavebního 3D tisku, který bude součástí předmětu Veřejné zakázky, neboť právě řešení této technologie 3D tisku je zásadní pro další vymezení zadávacích podmínek. Zadavatel však z účasti na Konzultaci nijak nevylučuje potenciální generální zhotovitele stavebních prací (resp. jiné relevantní dodavatele). Naopak, pokud dodavatel např. v pozici potenciálního generálního zhotovitele stavebních prací disponuje relevantním know-how ve vztahu k technologii 3D tisku nebo k proveditelnosti s tím související části díla, Zadavatel jeho účast v rámci Konzultace uvítá. Zadavatel předpokládá průběh Konzultace v jednom kole, které bude probíhat formou odpovědí dodavatelů na položené dotazy, které jsou uvedeny v příloze č. 1 pozvánky. Případné druhé kolo Konzultace je volitelné a jeho konání bude závislé výlučně na rozhodnutí Zadavatele. Zadavatel žádá dodavatele, kteří mají zájem o účast na Konzultaci, o doručení přihlašovacího formuláře společně s odpověďmi na položené dotazy, a to ideálně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) dostupného na adrese https://nen.nipez.cz/profil/MUO, případně kontaktní osobě zástupce Zadavatele – Mgr. Mária Kopecká, advokátka, e-mail: maria.kopecka@havelpartners.cz. Více informací v dokumentech na profilu zadavatele.
Interne Kennung: Technologie 3D tisku
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
5. Los
Los: LOT-0001