2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding raamovereenkomst Wmo hulpmiddelen ten behoeve van de gemeenten Berkelland, Doetinchem, Montferland, Oost Gelre, Oude IJsselstreek en Winterswijk
Beschreibung: De opdracht betreft de levering en de servicedienstverlening van Wmo Hulpmiddelen. De opdrachtgever van de opdracht zijn de gemeenten Berkelland, Doetinchem, Montferland, Oost Gelre, Oude IJsselstreek en Winterswijk. Opdrachtgevers willen gezamenlijk één raamovereenkomst afsluiten met één stabiele, aantoonbaar goed presterende, proactieve hulpmiddelenleverancier als opdrachtnemer. maximaal € 61.000.000, - exclusief BTW
Interne Kennung: Zaaknummer: 1311308
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het hoofddoel van deze aanbesteding is om met het doorlopen van een Europese openbare procedure, per 1 juli 2026 te komen tot een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het uitvoeren van de opdracht; het op basis van nadere opdrachten uitvoeren van de levering en servicedienstverlening (onder andere onderhouden) van Wmo Hulpmiddelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 50421100 Reparatur und Wartung von Rollstühlen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Wmo hulpmiddelen ten behoeve van de gemeenten Berkelland, Doetinchem, Montferland, Oost Gelre, Oude IJsselstreek en Winterswijk.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is voorzien met ingang van 1 juli 2026. De raamovereenkomst heeft een looptijd tot en met 30 juni 2030. Opdrachtgever houdt na deze periode de mogelijkheid open om de raamovereenkomst eenzijdig en stilzwijgend met twee maal, twee (2) jaar te verlengen tot uiterlijk 30 juni 2034
37982-2026 - Mededinging
Nederland – Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur – Europese aanbesteding raamovereenkomst Wmo hulpmiddelen ten behoeve van de gemeenten Berkelland, Doetinchem, Montferland, Oost Gelre, Oude IJsselstreek en Winterswijk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Zaaknummer: 1311308
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33193000 Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen, 50421100 Reparatie en onderhoud van rolstoelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: