379831-2025 - Planung
Tschechien – Bauarbeiten – PTK - PPP projekt – Centrum sociální a zdravotní péče pro seniory Praha 12
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PTK - PPP projekt – Centrum sociální a zdravotní péče pro seniory Praha 12
Beschreibung: Předpokládaným předmětem (či spíše účelem) plnění Veřejné zakázky je vybudování zařízení pobytových sociálních a zdravotních služeb zejména pro seniory v Městské části Praha 12, případně uvedení tohoto zařízení do provozu a jeho následný provoz za účelem poskytování pobytových služeb dle zvláštních právních předpisů (aktuálně zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů), případně také vybudování a provoz zařízení nebo služeb nad rámec zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (např. byty pro seniory), a to po předpokládanou dobu 20 až 30 let, čímž dojde k rozvoji sociálních služeb a doplnění požadovaných kapacit na území hlavního města Prahy. Nedílnou součástí plnění dodavatele by byla i projektová příprava vč. zpracování projektové dokumentace pro stavební část koncese, inženýring a financování celého projektu. Jednalo by se o PPP projekt v modelu, který by byl dále předmětem dialogu s účastníky. Nastavení podmínek vlastnictví pozemku či jeho částí, vlastnictví jednotlivých částí budované infrastruktury, spektra poskytovaných služeb, podmínek týkajících se dlouhodobého provozu sociálních a zdravotních služeb a další aspekty budou předmětem hledání optimálního uspořádání se soukromníkem v rámci tohoto záměru.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 85311100 Altenfürsorgeleistungen, 45215212 Bau von Altersheimen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen