2. Verfahren
Verfahren
Titel: III. etapa cyklostezek na Hornolidečsku - úsek Horní Lideč - Střelná
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících ve zpracování projektové dokumentace pro stavbu dopravní infrastruktury – III. etapy výstavby cyklostezek na Hornolidečsku – úsek Horní Lideč – Střelná. Cílem veřejné zakázky je získání kvalitní projektové dokumentace umožňující následnou realizaci společné stezky pro chodce a cyklisty v daném území (místní komunikace IV. třídy).
Interne Kennung: 2026014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedená v zadávací dokumetnaci, která je uveřejněna na profilu zadavatele. Odkaz na profil zadavatele: https://nen.nipez.cz/Profil/SOH