2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxivervoer Bestuur en Personeel
Beschreibung: Het onderwerp van de Opdracht voorziet in het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor volledig elektrisch taxivervoer en aanverwante dienstverlening voor specifieke doelgroepen van de Tilburgse gemeentelijke organisatie. Aanbestedende dienst raamt de Opdracht op € 270.000,- Dit is slechts een indicatie en gebaseerd op de uitgaven van de afgelopen twee (2) jaar, te weten 2023 en 2024. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2024/667/WG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het onderwerp van de Opdracht voorziet in het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor volledig elektrisch taxivervoer en aanverwante dienstverlening voor specifieke doelgroepen van de Tilburgse gemeentelijke organisatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst treedt in werking na te zijn ondertekend door Gemeente Tilburg en kent vanaf dat moment een looptijd van initieel twee (2) jaar waarna deze van rechtswege eindigt. De Overeenkomst kent daarna twee (2) optionele verlengingen van telkens één jaar, éénzijdig vanuit Opdrachtgever te bepalen. Opdrachtgever zal uiterlijk zes (6) maanden voor de einddatum van de Overeenkomst schriftelijk laten weten of zij de Overeenkomst wenst voort te zetten.