2. Verfahren
Verfahren
Titel: Employer branding & Job marketing
Beschreibung: De Opdracht betreft een dienst in overeenstemming met de Aanbestedingswet 2012 en omvat in hoofdzaak: De gemeente Hoeksche Waard staat voor de uitdaging om in een krappe arbeidsmarkt een groeiend aantal vacatures tijdig en effectief te vervullen. Om dit te realiseren is een sterke positionering als werkgever en gerichte inzet van job marketing noodzakelijk. Met deze Opdracht zoekt de gemeente een partner die helpt om vacatures in te vullen en zo de continuïteit van het werk voor inwoners te waarborgen. De hoeveelheden en omvang is omschreven in het Beschrijvend Document.
Interne Kennung: Z/25/354260
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing, 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De begindatum van de Overeenkomst ligt naar verwachting op 5 oktober 2026. De initiële looptijd van de Overeenkomst is één (1) jaar, waarna de Overeenkomst maximaal drie (3) maal verlengd kan worden voor de duur van één (1) jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Z/25/354260
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Additional classification (cpv): 79342000 Marketing services, 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: