See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvoer en verwerking restproducten rookgasreiniging.
Beschreibung: Afvoer en verwerking van de restproducten van de rookgaszuivering van de huisvuilverbrandingsinstallatie IVOO, Klokhofstraat 2 te 8400 Oostende. De vermoedelijke hoeveelheden bedragen, per jaar, 850 ton vliegas van de elektrofilter en 1400 ton residu van de mouwenfilter.
Interne Kennung: IVOO-Residu RGZ - 2026-2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513400 Aschenbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IVOO-Residu RGZ - 2026-2029 - 1
Beschreibung: Afvoer en verwerking van de restproducten van de rookgaszuivering van de huisvuilverbrandingsinstallatie IVOO, Klokhofstraat 2 te 8400 Oostende. De vermoedelijke hoeveelheden bedragen, per jaar, 850 ton vliegas van de elektrofilter en 1.400 ton residu van de mouwenfilter.
Interne Kennung: 1