379985-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Beschreibung1. Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, przedmiot zamówienia podzielony jest na 9 odrębnych zadań, w tym: 1. Zadanie nr 1 ZB-8/26 2. Zadanie nr 2 BO-23/26 3. Zadanie nr 3 BO-24/26 4. Zadanie nr 4 BO-26/26 5. Zadanie nr 5 BO-27/26 6. Zadanie nr 6 BO-29/26 7. Zadanie nr 7 Igły do portu 8. Zadanie nr 8 IIIOCH-4/26 9. Zadanie nr 9 ZAIT-18/26 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załączniki nr 2.1-2.9 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Interne KennungDZ/DZ-381-1-45/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający maksymalne skraca termin składania ofert, ponieważ konieczność skrócenia postępowania przetargowego wynika ze specyfiki prowadzonej przez Instytut działalności oraz z uwagi na konieczność pilnego zastosowania u pacjentów asortymentu ujętego w niniejszym postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - ZB-8/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.1 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - BO-23/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.2 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - BO-24/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.3 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - BO-26/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.4 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - BO-27/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.5 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - BO-29/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.6 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Igły do portu
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.7 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 - IIIOCH-4/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.8 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 - ZAIT-18/26
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (SAC) - załącznik nr 2.9 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 19.09.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 9