2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług sprzątania wewnętrznego, terenu zewnętrznego i pielęgnacji zieleni na terenie Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208.
Beschreibung: I. Przedmiot zamówienia obejmuje trzy części: 1) Część I - Wykonywanie usługi sprzątania w budynku Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208, obejmuje: a) sprzątanie: pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych, sal konferencyjnych, sal szkoleniowych, bibliotek beletrystycznych, pomieszczeń higieniczno – sanitarnych, palarni, pomieszczeń socjalnych rzemieślników i kierowców, szatni, kuchenek podręcznych, ciągów komunikacyjnych w piwnicach, holi, korytarzy, schodów, wind, magazynów i archiwum GUS, portierni z zapleczem i budek wartowniczych, w tym czyszczenie posadzki w rodzajach oraz ilościach powierzchni: ˗ wykładzina podłogowa – 5.600 m2, ˗ wykładzina PCV – 3.000 m2, ˗ klepka drewniana - 800 m2, ˗ panele drewniane – 3.448 m2, ˗ posadzka z lastriko, gresu i granitu – 4.400 m2; b) pranie wykładzin podłogowych, dywanów - maksymalnie 3.000 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że usługa prania wykładzin podłogowych, dywanów będzie zlecana wg potrzeb Zamawiającego, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo będzie nie mniejsza niż 20 m2; c) polimeryzację wykładziny PCV - maksymalnie 12.000 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że usługa polimeryzacji wykładziny PCV zlecana będzie nie częściej niż 1 raz na 6 miesięcy, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo maksymalnie wyniesie 3.000 m2; d) zabezpieczenie antypoślizgowe posadzek i schodów kamiennych (granitowych) - maksymalnie 4.400 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, wraz z wymianą pasków antypoślizgowych na stopniach kamiennych, z zastrzeżeniem, że usługa zabezpieczenia antypoślizgowego posadzek i schodów kamiennych (granitowych) zlecana będzie nie częściej niż 1 raz na 6 miesięcy, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo maksymalnie wyniesie 1.100 m2; e) mycie (dwustronne) okien wraz z ościeżnicami i parapetami - maksymalnie 16.000 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że usługa mycia okien zlecana będzie nie częściej niż 1 raz na 6 miesięcy, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo maksymalnie wyniesie 4.000 m2. 2) Część II - Wykonywanie usługi porządkowania terenu zewnętrznego przyległego do Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208, obejmuje: a) porządkowanie powierzchni zewnętrznej utwardzonej, w sezonie: ˗ wiosna - jesień, w terminie 15 III - 14 XI, ˗ zimowym, w terminie 15 XI - 14 III, b) porządkowanie powierzchni zielonej - trawników, w sezonie: ˗ wiosna - jesień, w terminie 15 III - 14 XI, ˗ zimowym, w terminie 15 XI - 14 III. 3) Część III - Wykonywanie prac ogrodniczych i pielęgnacyjnych na przyległym do Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208, terenie zewnętrznym, obejmuje: a) pielęgnację sezonową drzew (I kl. drzewostan do 20 lat – 76 szt., III kl. drzewostan w wieku 41-60 lat – 63 szt.) – łącznie 139 sztuk drzew, b) pielęgnację krzewów żywopłotowych – 930 sztuk, c) usunięcie odrostów korzeniowych w starym drzewostanie, d) cięcie krzewów ozdobnych, e) likwidację samosiewów, f) nasadzenie kwiatów do 12 szt. betonowych gazonów, tj.: 48 szt. szałwii błyszczącej czerwonej/bratków, po 4 szt./gazon - w okresie wiosna – jesień oraz 48 szt. starców popielnych /mrozów, po 4 szt./gazon - w okresie jesień -zima, g) wykonanie oprysku wokół parkingu wraz z kortem tenisowym i boiskiem do piłki siatkowej, h) pielenie chwastów w betonowych gazonach, i) podcięcie grubych gałęzi drzew rosnących w bliskim sąsiedztwie instalacji paneli solarnych, j) grabienie liści na pow. 10 000 m2 i ich wywóz z terenu Zamawiającego, k) koszenie i zgrabianie trawy na powierzchni 10 000 m2 oraz jej wywóz z terenu Zamawiającego. II. Przedmiot zamówienia w zakresie Części I, Części II lub Części III, będzie realizowany zgodnie z postanowieniami SWZ, a w szczególności z: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia dla Części I, Części II lub Części III, stanowiącym odpowiednio Załącznik nr 1.1, 1.2 lub 1.3 do SWZ – zwanym dalej „OPZ dla Części I”, „OPZ dla Części II” lub „OPZ dla Części III”; 2) Ofertą wykonawcy dla Części I, Części II lub Części III; 3) Umową dla Części I, Części II lub Części III, której wzór stanowi odpowiednio Załącznik nr 6.1, 6.2 lub 6.3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 703821-2025
Interne Kennung: 11/DB/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usługi sprzątania w budynku Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia 1) Część I - Wykonywanie usługi sprzątania w budynku Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208, obejmuje: a) sprzątanie: pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych, sal konferencyjnych, sal szkoleniowych, bibliotek beletrystycznych, pomieszczeń higieniczno – sanitarnych, palarni, pomieszczeń socjalnych rzemieślników i kierowców, szatni, kuchenek podręcznych, ciągów komunikacyjnych w piwnicach, holi, korytarzy, schodów, wind, magazynów i archiwum GUS, portierni z zapleczem i budek wartowniczych, w tym czyszczenie posadzki w rodzajach oraz ilościach powierzchni: ˗ wykładzina podłogowa – 5.600 m2, ˗ wykładzina PCV – 3.000 m2, ˗ klepka drewniana - 800 m2, ˗ panele drewniane – 3.448 m2, ˗ posadzka z lastriko, gresu i granitu – 4.400 m2; b) pranie wykładzin podłogowych, dywanów - maksymalnie 3.000 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że usługa prania wykładzin podłogowych, dywanów będzie zlecana wg potrzeb Zamawiającego, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo będzie nie mniejsza niż 20 m2; c) polimeryzację wykładziny PCV - maksymalnie 12.000 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że usługa polimeryzacji wykładziny PCV zlecana będzie nie częściej niż 1 raz na 6 miesięcy, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo maksymalnie wyniesie 3.000 m2; d) zabezpieczenie antypoślizgowe posadzek i schodów kamiennych (granitowych) - maksymalnie 4.400 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, wraz z wymianą pasków antypoślizgowych na stopniach kamiennych, z zastrzeżeniem, że usługa zabezpieczenia antypoślizgowego posadzek i schodów kamiennych (granitowych) zlecana będzie nie częściej niż 1 raz na 6 miesięcy, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo maksymalnie wyniesie 1.100 m2; e) mycie (dwustronne) okien wraz z ościeżnicami i parapetami - maksymalnie 16.000 m2 w okresie realizacji przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że usługa mycia okien zlecana będzie nie częściej niż 1 raz na 6 miesięcy, a powierzchnia, na której wykonywana będzie zlecona usługa, jednorazowo maksymalnie wyniesie 4.000 m2. II. Przedmiot zamówienia w zakresie Części I będzie realizowany zgodnie z postanowieniami SWZ, a w szczególności z: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia dla Części I stanowiącym Załącznik nr 1.1do SWZ – zwanym „OPZ dla Części I”; 2) Ofertą wykonawcy dla Części I; 3) Umową dla Części I, której wzór stanowi Załącznik nr 6.1do SWZ. III. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zrealizowania przedmiotu zamówienia określonego dla Części I w niepełnym zakresie, bez żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy, z zastrzeżeniem, że wykorzystana przez Zamawiającego kwota Umowy wynikająca z oferty Wykonawcy dla Części I będzie nie mniejsza niż 60% tej wartości. Ilości usług wskazane w Formularzu cenowym dla Części I, stanowiącym Załącznik nr 3.1, do SWZ są wielkościami szacunkowymi, służą jedynie do skalkulowania ceny oferty i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykonania w okresie realizacji Umowy.
Interne Kennung: 11//1/DB/PN/2025 Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usługi porządkowania terenu zewnętrznego przyległego do Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208.
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia Część II - Wykonywanie usługi porządkowania terenu zewnętrznego przyległego do Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208, obejmuje: a) porządkowanie powierzchni zewnętrznej utwardzonej, w sezonie: ˗ wiosna - jesień, w terminie 15 III - 14 XI, ˗ zimowym, w terminie 15 XI - 14 III, b) porządkowanie powierzchni zielonej - trawników, w sezonie: ˗ wiosna - jesień, w terminie 15 III - 14 XI, ˗ zimowym, w terminie 15 XI - 14 III. II. Przedmiot zamówienia w zakresie Części II będzie realizowany zgodnie z postanowieniami SWZ, a w szczególności z: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia dla Części II stanowiącym Załącznik nr 1.2 do SWZ – zwanym „OPZ dla Części II”; 2) Ofertą wykonawcy dla Części II; 3) Umową dla Części II, której wzór stanowi Załącznik nr 6.2 do SWZ. III. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zrealizowania przedmiotu zamówienia określonego dla Części II w niepełnym zakresie, bez żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy, z zastrzeżeniem, że wykorzystana przez Zamawiającego kwota Umowy wynikająca z oferty Wykonawcy dla Części II będzie nie mniejsza niż 60% tej wartości. Ilości usług wskazane w Formularzu cenowym dla Części II, stanowiącym Załącznik nr 3.2 do SWZ są wielkościami szacunkowymi, służą jedynie do skalkulowania ceny oferty i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykonania w okresie realizacji Umowy.
Interne Kennung: 11/2/DB/PN/2025 Część II
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie prac ogrodniczych i pielęgnacyjnych na przyległym do Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208, terenie zewnętrznym.
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia Część III - Wykonywanie prac ogrodniczych i pielęgnacyjnych na przyległym do Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie, al. Niepodległości 208, terenie zewnętrznym, obejmuje: a) pielęgnację sezonową drzew (I kl. drzewostan do 20 lat – 76 szt., III kl. drzewostan w wieku 41-60 lat – 63 szt.) – łącznie 139 sztuk drzew, b) pielęgnację krzewów żywopłotowych – 930 sztuk, c) usunięcie odrostów korzeniowych w starym drzewostanie, d) cięcie krzewów ozdobnych, e) likwidację samosiewów, f) nasadzenie kwiatów do 12 szt. betonowych gazonów, tj.: 48 szt. szałwii błyszczącej czerwonej/bratków, po 4 szt./gazon - w okresie wiosna – jesień oraz 48 szt. starców popielnych /mrozów, po 4 szt./gazon - w okresie jesień -zima, g) wykonanie oprysku wokół parkingu wraz z kortem tenisowym i boiskiem do piłki siatkowej, h) pielenie chwastów w betonowych gazonach, i) podcięcie grubych gałęzi drzew rosnących w bliskim sąsiedztwie instalacji paneli solarnych, j) grabienie liści na pow. 10 000 m2 i ich wywóz z terenu Zamawiającego, k) koszenie i zgrabianie trawy na powierzchni 10 000 m2 oraz jej wywóz z terenu Zamawiającego. II. Przedmiot zamówienia w zakresie Części III będzie realizowany zgodnie z postanowieniami SWZ, a w szczególności z: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia dla Części III stanowiącym Załącznik nr 1.3 do SWZ – zwanym „OPZ dla Części III”; 2) Ofertą wykonawcy dla Części III; 3) Umową dla Części III, której wzór stanowi Załącznik nr 6.3 do SWZ. III. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zrealizowania przedmiotu zamówienia określonego dla Części III w niepełnym zakresie, bez żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy, z zastrzeżeniem, że wykorzystana przez Zamawiającego kwota Umowy wynikająca z oferty Wykonawcy dla Części III będzie nie mniejsza niż 70% tej wartości. Ilości usług wskazane w Formularzu cenowym dla Części III, stanowiącym Załącznik nr 3.3 do SWZ są wielkościami szacunkowymi, służą jedynie do skalkulowania ceny oferty i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykonania w okresie realizacji Umowy.
Interne Kennung: 11/3/DB/PN/2025 Część III
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau