380009-2025 - Wettbewerb
Polen – Gabelstapler – Dostawa wózków paletowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wózków paletowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wózków paletowych w zakresie pięciu zadań. 1. Wózek paletowy ręczny 800 mm / min. 2500 kg 2. Wózek paletowy ręczny 1150 mm / min. 2500 kg 3. Wózek paletowy ręczny 1600 mm / min. 2500 kg 4. Wózek paletowy elektryczny 800 mm / min. 1500 kg 5. Wózek paletowy elektryczny 1150 mm / min. 1500 kg Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.
Interne Kennung81/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Wózki paletowe ręczny 800 mm / min. 2500 kg
Interne Kennung81/2025/D - Zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenSposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 1. Rozpoczęcie: od daty zawarcia umowy 2. Zakończenie zamówienia gwarantowanego: w terminie 4 miesięcy od daty zawarcia Umowy, jednak nie później niż do 30 listopada 2025 r. w zależności od tego, który z tych terminów upłynie jako pierwszy. 3. Zakończenie zamówienia opcjonalnego: w terminie 4 miesięcy od daty otrzymania przez Wykonawcę pisemnej informacji o uruchomieniu prawa opcji, jednak nie później niż do 30 listopada 2025 r. w zależności od tego, który z tych terminów upłynie jako pierwszy.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Wózki paletowe ręczny 1150 mm / min. 2500 kg
Interne Kennung81/2025/D - Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Wózki paletowe ręczny 1600 mm / min. 2500 kg
Interne Kennung81/2025/D - Zadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Wózki paletowe elektryczny 800 mm / min. 1500 kg
Interne Kennung81/2025/D - Zadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Wózki paletowe elektryczny 1150 mm / min. 1500 kg
Interne Kennung81/2025/D - Zadanie nr 5