See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa liczników energii elektrycznej w 2025-2026r.
Beschreibung: Dostawa liczników energii elektrycznej w 2025-2026r.
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00647/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38550000 Zähler
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Dostawa liczników energii elektrycznej w 2025-2026r - w zakresie części nr 3 postępowania